pakiety sklep

Sprzedaż w Internecie to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się, a tym samym dochodowych rynków zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce do prowadzenia e-sprzedaży. Często ta decyzja przesądza o sukcesie bądź porażce przedsięwzięcia.

dlaczego warto zainwestować w sklep internetowy?

niskie koszty

Niepodważalną przewagą sklepu internetowego są niskie koszty prowadzenia biznesu. Odpadają wydatki związane z zatowarowaniem sklepu oraz wynajmem i prowadzeniem magazynu. Koszty obsługi związane z przygotowaniem i wysyłaniem paczek są najczęściej już zawarte w cenach produktów. Z kolei same ceny produktów w tym modelu sprzedaży zwykle nie są wcale wyższe, niż w przypadku sprzedaży hurtowej.

sprzedaż online jest łatwa

Brak ograniczeń, jakie wiążą się z kanałami stacjonarnymi, otwiera nowe możliwości: e-commerce sprawdza się doskonale w dystrybucji niszowego, oryginalnego lub skierowanego na zaspokojenie określonych potrzeb asortymentu.

więcej kanałów sprzedaży

Jednocześnie, dzięki technologii i nowym kanałom komunikacji, jako właściciel e-biznesu masz zdecydowanie więcej narzędzi i kanałów sprzedażowych, niż sprzedawcy w sklepie stacjonarnym - a zatem więcej możliwości. W łatwy sposób podzielisz się z innymi ofertą swojego sklepu internetowego i wdrożysz do swojego biznesu rozwiązania online zwiększające sprzedaż.

sprzedajesz 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Niewątpliwą zaletą prowadzenia sklepu internetowegowego jest brak ograniczenia Twojej działalności do określonej lokalizacji, a także czasu dokonywania zakupu. Z Twoją ofertą klienci zapoznają się o 8 rano, w czasie przerwy w pracy, a także w środku nocy – gdy wszystkie sklepy stacjonarne są już zamknięte. Zakup, którego można dokonać zawsze i wszędzie jest nie tylko udogodnieniem dla kupujących, ale przede wszystkim Twoją szansą na zwiększenie obrotów.

potencjał

Rynek sklepów internetowych rośnie, na co jednoznacznie wskazuje znaczący wzrost w handlu online. Z zakupów w Internecie korzystamy nie tylko chętniej, ale i częściej, bowiem rynek daje nam coraz szersze możliwości. Stale wzrastająca liczba sklepów internetowych jest jasnym znakiem, że e-sklepy wciąż mają potencjał, z którego warto skorzystać.

pakiety sklepów internetowych

SKLEP START

3499,00 zł

netto

SKLEP BIZNES

4999,00 zł

netto

SKLEP PROFESJONALNY

6499,00 zł

netto

SKLEP PREMIUM

indywidualnie

netto

SKLEP START

2499,00 zł

netto

105,00 zł*

netto / miesiąc

SKLEP BIZNES

3499,00 zł

netto

146,00 zł*

netto / miesiąc

SKLEP PROFESJONALNY

4499,00 zł

netto

188,00 zł*

netto / miesiąc

SKLEP PREMIUM

indywidualnie

netto

indywidualnie*

netto / miesiąc

poznaj nasze pakiety

pakiet logo

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem identyfikacji wizualnej.

pakiet graficzny

Projektujemy oraz wdrażamy strategie budowy wizerunku firm.

pakiet adminstracja

Wykonujemy działania związane z administracją strony internetowej.

pakiet strona

Projektujemy strony internetowe dla firmy lub marek.

pakiet sklep

Zaprojektujemy sklep internetowy dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki.

pakiet seo

Nasze działania mają doprowadzić do tego, aby Twoja strona była widoczna.

Moglibyśmy zrobić piękny biznes razem

nie wiesz od czego zacząć?