pakiety grafika

Atrakcyjna i spójna linia graficzna firmy jest w dzisiejszych czasach niezbędna do osiągnięcia sukcesu na rynku. Rozumiejąc to, proponujemy kompleksowe wsparcie w przygotowaniu oraz wdrożeniu grafiki biznesowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Budujemy koncepcje od podstaw, ale też chętnie odświeżamy obecne już linie graficzne.

dlaczego warto posiadać pakiet graficzny?

jakość

Jako klienci możecie mieć własną wizję swojej strony internetowej, logo, ulotki, katalogu, broszury, itp. ale warto, zawsze zdać się na rady poparte wiedzą i doświadczeniem grafika. Dobry grafik godzinami przegląda inne realizacje, projekty, nieustannie szuka kolejnych inspiracji, ma za sobą mnóstwo stworzonych kreacji, a co najważniejsze nigdy nie pozwoli, aby “dzieło” wychodzące spod jego ręki nie było dobre. To jedna z kluczowych cech dobrego grafika.

oszczędność

Rozwiązanie polecane w branżach gdzie potrzebna jest co miesiąc jakaś grafika. Jeśli wiesz, że co miesiąc będziesz potrzebować trochę grafik to jest to lepsze rozwiązanie niż zatrudnienie grafika. Koszty są wtedy mniejsze, gdyż odchodzą koszty związane z stanowiskiem pracy oraz wszelkich licencji na programy. Dodatkowo co miesiąc będziesz mieć fakturę, którą możesz wrzucić w koszty swojej firmy.

spójny wizerunek firmy

Spójny wizerunek firmy, to mocna marka i wiarygodny przekaz. Wielu jednak wizerunek kojarzy się wyłącznie z identyfikacją wizualną, a przecież składają się na niego jeszcze inne elementy. Odbiorcy zaczynają kojarzyć Cię z konkretnym stylem wizualnym. Każdy element materiałów drukowanych, papeterii firmowej czy profil na Instagramie korzysta z tych samych, nieprzypadkowych rozwiązań graficznych. Klienci już na pierwszy rzut oka wiedzą, że mają do czynienia z konkretną marką.

czas

90% usług realizujemy od ręki a na pozostałe trzeba tylko chwilkę dłużej poczekać. Jesteśmy gotowi do pracy całą dobę.

pomoc

Najważniejszą rzeczą w komunikacji z drukarnią, portalami czy innymi sprzedawcami reklam jest to, żebyś sam przygotował wszystko do wykonania, dokładnie wiedział, jakiego rodzaju ulotka, katalog, folder, broszura, teczka itp, jakiego papieru chcesz użyć, jaki chcesz mieć format docelowy pracy oraz jaki ma być sposób wykończenia. Nie musisz się nad tym zastanawiać, My się na tym znamy.

pakiety graficzne

GRAFIK START

1399,00 zł

netto / miesiąc

GRAFIK BIZNES

2599,00 zł

netto / miesiąc

GRAFIK PROFESJONALNY

4999,00 zł

netto / miesiąc

GRAFIK PREMIUM

indywidualnie

netto / miesiąc

poznaj nasze pakiety

pakiet logo

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem identyfikacji wizualnej.

pakiet graficzny

Projektujemy oraz wdrażamy strategie budowy wizerunku firm.

pakiet adminstracja

Wykonujemy działania związane z administracją strony internetowej.

pakiet strona

Projektujemy strony internetowe dla firmy lub marek.

pakiet sklep

Zaprojektujemy sklep internetowy dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki.

pakiet seo

Nasze działania mają doprowadzić do tego, aby Twoja strona była widoczna.

Moglibyśmy zrobić piękny biznes razem

nie wiesz od czego zacząć?